„Rzeka miejscem wypoczynku- nie śmieci”- gminny konkurs plastyczny

Rzeka miejscem wypoczynku- nie śmieci”- gminny konkurs plastyczny

 

10 kwietnia 2019 r. Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch wręczył nagrody laureatom w konkursie plastycznym "Rzeka miejscem wypoczynku - nie śmieci".

Konkurs skierowany był do uczniów klas szkół podstawowych z terenu Gminy Brenna. Prace miały na celu promowanie odpowiedniej postawy świadomego mieszkańca i turysty, korzystającego z walorów przyrodniczych Gminy i potrafiącego o nie zadbać, np. poprzez zbieranie po sobie śmieci czy odpowiedzialne biwakowanie. Na konkurs nadesłano ponad 30 prac. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. W tej pierwszej kategorii na podium znalazła się Nadia Nalepa z naszej szkoły z klasy 1c, która zdobyła 1 miejsce. Nadii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich plastycznych pasji.

 

Katarzyna Holisz

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl