Akcja charytatywna – blisko tona zebranych nakrętek!

W ubiegłym tygodniu 23 października, w ostatnim dniu edukacji stacjonarnej miała miejsce bardzo miła akcja zainicjowana i zrealizowana przez Rodziców naszej szkoły. Wzorem lat ubiegłych, uczniowie w domach przez długi czas zbierali zakrętki od butelek. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne rodzice postanowili, że w jednym dniu zorganizują mobilny punk zbiórki nakrętek na świeżym powietrzu. Zbiórka trwała od 7.00 do12.00. i udało się zebrać aż 883 kg nakrętek, które zgodnie z decyzją Rady Rodziców zostały przekazane na rzecz dwójki potrzebujących dzieci.
Warto wspomnieć rekordzistów tej akcji: Medwid Wojciech 3c – 37kg, Jakub Bułka 7b 30kg oraz Jakub Majdański 17kg.
Rodzice, którzy w tym dniu aktywnie uczestniczyli w realizacji tego przedsięwzięcia to: Gabriela Bubnicka, Marcin Główczak, Patrycja Moskała, Marcelina Nittner-Łysek, Joanna Przybył, Szymon Szymala oraz Sylwia Zoremba-Moskała.
Dziękujemy za Wasze poświęcenie i dobre serduszka! ❤️ Dobro powraca!
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl