Po lekcjach

TYGODNIOWY HARMONOGRAM GODZIN DODATKOWYCH

ROK SZKOLNY 2019/2020 I PÓŁROCZE /02.09.2019 – 12.01.2019/

 

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 

 

Badura Dominika

 

zajęcia wyrównawcze

 

piątek

7.10 – 7.55

22

 

 

Bury Bernadeta

 

zajęcia wyrównawcze

 

czwartek

14.45 – 15.30

26

 

 

Byrtek Halina

 

zajęcia wyrównawcze

 

czwartek

9.50 – 10.35

PP

 

 

Chrapek Agnieszka

 

zajęcia wyrównawcze

 

poniedziałek (mat. 5b)

 

wtorek (fizyka)

13.50 – 14.35

 

7.10 – 7.55

24

 

24

 

 

Dziadkiewicz Małgorzata

Kółko Biblijne

 

Grupa formacyjna „Dzieci Boże”

wtorek

 

czwartek

13.40 – 14.30

 

15.30 – 16.45

1

 

Mikroklimat

 

 

Fober Janusz

 

zajęcia rozwijające

 

czwartek

13.40 – 14.25

30

 

 

Gawlas Mirosława

 zajęcia wyrównawcze

 

kółko czytelnicze 

piątek

 

wtorek

9.50 – 10.35

 

8.50 – 9.35 

PP

 

18

 

 

Greń Beata

 

zajęcia rozwijające

 

czwartek

7.10 – 7.55

23

 

 

Gwizdoń Bogusława

 

zajęcia wyrównawcze

 

czwartek

11.50 – 12.35

PP

 

 

 

Holisz Katarzyna

 

 

zajęcia wyrównawcze

 

 

środa

 

11.50 – 12.35

PP

 

 

Hubczyk Anna

 

zajęcia rozwijające

 

piątek

7.10 – 7.55

21

 

 

Jaworska Bogusława

Chór dziecięco – młodzieżowy „SWIETLIKI”

 

piątek

 

16.00 – 17.15

Sala przy kościele ewang. w Brennej

 

 

Kisiała Urszula

 

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek

12.50 – 13.35

PP/34

 

 

Klimurczyk Iwona

 

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek

12.50 – 13.35

16

 

 

Klus Daniel

 

zajęcia sportowe

 

środa

 

piątek

14.40 – 15.25

 

13.50 – 14.35

hala sportowa

 

 

 

Kociomyk Anna

 

zajęcia wyrównawcze / rozwijające

wtorek

14.45 – 15.30

13

 

 

Kostecka Justyna

 

zajęcia wyrównawcze

 

piątek

14.45 – 15.30

25

 

 

Machej Magdalena

 

zajęcia wyrównawcze / rozwijające

 

wtorek

14.40 – 15.25

21

 

 

 

Molek Lucyna

 

zajęcia rozwijające

 

czwartek

7.10 – 7.55

24

 

 

Nalepa Małgorzata

 

zajęcia rozwijające

 

środa

7.10 – 7.55

35

 

 

Obracaj Ludwika

 

zajęcia wyrównawcze

 

środa

12.50 – 13.35

PP

 

 

Oświecimski Jacek

 

zajęcia sportowe

 

czwartek

 

piątek

7.00 – 7.45

 

12.50 – 13.35

hala sportowa

 

 

Piwowarczyk Iwona

 

zajęcia wyrównawcze

 

poniedziałek (5a,b)

poniedziałek (4a,b)

środa (6b)

11.50 – 12.35

12.50 – 13.35

12.50 – 13.35

12

12

12

 

 

Poloczek Anna

 

zajęcia wyrównawcze

 

czwartek

7.10 – 7.55

38

 

 

Przybyła Bożena

 

zajęcia wyrównawcze

 

środa

7.10 – 7.55

13

 

 

Pyda Urszula

 

zajęcia wyrównawcze

 

piątek

7.10 – 7.55

20

 

 

Rybarska Beata

 

zespół wokalny

 

poniedziałek

7.10 – 7.55

01

 

 

Sajak Beata

 

zajęcia wyrównawcze

 

poniedziałek

7.10 – 7.55

39

 

 

Smelik Jarosław

 

zajęcia sportowe

 

poniedziałek

 

piątek

17.00 – 17.45

 

7.00 – 7.45

hala sportowa

 

 

Stanek Tomasz

 

zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

 

poniedziałek

18.00 – 19.30

Mikroklimat

 

 

Szczotka Agnieszka

 

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek

7.10 – 7.55

23

 

 

Śniegoń Elżbieta

 

zajęcia rozwijające

 

czwartek

12.50 – 13.35

 

 

 

Waliczek Jolanta

 

zajęcia wyrównawcze / rozwijające

 

wtorek

13.40 – 14.25

37

 

 

Wawrzeczko Bożena

 

zajęcia wyrównawcze

 

środa

13.50 – 14.35

19

 

 

Zowada Katarzyna

 

zajęcia wyrównawcze

 

czwartek

7.10 – 7.55

36

 

 

  • Czy wiesz że...

    Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

    Gilbert Keith Chesterton

  • Czy wiesz że...

    Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

    Albert Einstein

  • Czy wiesz że...

    Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

    Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl