• E- Dziennik VULCAN
 • WAŻNE !

  Informacje i dokumenty do pobrania

  dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

  i oddziału przedszkolnego

Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym „JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”

Po raz kolejny w tym roku szkolnym w ZSP w Grodźcu odbył się Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym „ Jestem bezpieczny na drodze” pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej. Uczestnikami były dzieci z klas II i III ed. wczesnoszkolnej, które reprezentowały 11 placówek szkolnych. Z naszej szkoły do konkursu zostali wytypowani 2 uczniowie: Joel Urbanowicz z klasy 2a oraz Konrad Bortel z klasy 3a, którzy wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną i bezbłędnie rozwiązali wszystkie testy, a pod czujnym okiem aspiranta Wydziału Drogowego KMP w Bielsku- Białej uczeń klasy III sprawnie pokonał tor rowerowy. W niezwykle zaciętej rywalizacji zajęliśmy ostatecznie III miejsce z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy naszym reprezentantom.

Do konkursu uczniów przygotowała L. Obracaj.

 

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl