I miejsce Piotra Gajdy w Konkursie Wiedzy Biblijnej

Trzeciego marca bieżącego roku w Kurii Diecezjalnej w Bielsku-Białej odbył się finał XXVII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas 4-5 szkół podstawowych. Konkurs rozpoczął się nabożeństwem Słowa Bożego, następnie 32 finalistów tego konkursu przystąpiło do testu pisemnego, wykazując się bardzo dobrą znajomością Ewangelii św. Mateusza. Miło nam poinformować, że tytuł laureata I miejsca zdobył uczeń klasy 5b Piotr Gajda ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Górkach Wielkich. Piotr przygotowywał się do konkursu na zajęciach kółka biblijnego w szkole pod opieką katechetki Małgorzaty Dziadkiewicz. Otrzymał również duże wsparcie rodziców. Na zakończenie konkursu nagrody i dyplomy wręczył ks. bp. Roman Pindel, który udzielił pasterskiego błogosławieństwa wszystkim zebranym.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi, życząc dalszych sukcesów!

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl