Po lekcjach

 

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ W RAMACH PPP

ROK SZKOLNY 2020/2021  

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 

1.  

Badura Dominika

zajęcia wyrównawcze

czwartek

7.05 -7.50

22

 

2.  

Bury Bernadeta

zajęcia wyrównawcze

środa

12.50 -13.35

PP

 

3.   

Chrapek Agnieszka

zajęcia wyrównawcze

piątek

7.05 -7.50

36/24

 

4.  

Duczmalewska Joanna

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

10.45 – 11.30

PP

 

5.   

Fober Janusz

zajęcia rozwijające

środa

13.35 -14.20

30

 

6.   

Gawlas  Mirosława

zajęcia wyrównawcze

środa

10.45 – 11.30

26

 

7.   

Greń Beata

zajęcia wyrównawcze

wtorek

7.05 -7.50

21

 

8.  

Gwizdoń Bogusława

zajęcia wyrównawcze

piątek

8.55 -9.40

PPP

 

9.   

Holisz Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

środa

9.50-10.35

3

 

10. 

Kisiała Urszula

zajęcia wyrównawcze

czwartek

14.45-15.30

27/18

 

11. 

Klimurczyk Iwona

zajęcia wyrównawcze

czwartek

14.40 -15.25

38

 

12. 

Klus Daniel

zajęcia rozwijające

piątek

14.40 -15.25

hala sportowa

 

13.  

Kociomyk Anna

zajęcia wyrównawcze

wtorek

12.50-13.35

13

 

14.  

Kubaczka Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

12.50 -13.35

25

 

15.

Machej Magdalena

zajęcia wyrównawcze/

zajęcia rozwijające

wtorek

13.40-14.25

21

 

16.  

Molek Lucyna

zajęcia rozwijające

czwartek

7.10-7.55

24

 

17. 

Muschiol Małgorzata

zajęcia wyrównawcze

piątek

14.45-15.30

28

 

18. 

Nalepa Małgorzata

zajęcia rozwijające

środa

14.45-15.30

35

 

19. 

Oświecimski Jacek

zajęcia rozwijające

środa

13.35-14.20

hala sportowa

 

20.  

Piwowarczyk Iwona

zajęcia wyrównawcze

piątek

7.05 -7.50

12

 

21.  

Przybyła Bożena

zajęcia wyrównawcze

środa

7.05 -7.50

38

 

22.  

 Polok Małgorzata

zajęcia rozwijające

środa

7.05 -7.50

2

 

23.  

Pyda  Urszula

zajęcia wyrównawcze

czwartek

12.50 – 13.35

20

 

24.  

Rybarska Beata

zajęcia umuzykalniające

poniedziałek

7.05 -7.50

1

 

25.  

Sajak  Beata

zajęcia wyrównawcze

piątek

7.10-7.55

39

 

26.  

Smelik Jarosław

zajęcia rozwijające

środa

14.45 – 15.30

hala sportowa

 

27.  

Szczotka Agnieszka

zajęcia wyrównawcze

wtorek

7.10-7.55

23/16

 

28.  

Śniegoń Elżbieta

zajęcia rozwijające

piątek

7.10-7.55

11

 

29.  

Waliczek Jolanta

zajęcia rozwijające

środa

13.50-14.35

24

 

30.  

Wawrzeczko Bożena

zajęcia wyrównawcze

wtorek

11.50-12.35

19

 

31.  

Zowada Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

wtorek

7.10-7.55

1

 

 

 

 


 

 

  • Czy wiesz że...

    Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

    Gilbert Keith Chesterton

  • Czy wiesz że...

    Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

    Albert Einstein

  • Czy wiesz że...

    Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

    Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl