Aktualności

 • Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym „JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”

  Po raz kolejny w tym roku szkolnym w ZSP w Grodźcu odbył się Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym „ Jestem bezpieczny na drodze” pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej. Uczestnikami były dzieci z klas II i III ed. wczesnoszkolnej, które reprezentowały 11 placówek szkolnych.

 • Spotkanie z okruchem tradycji

  W październiku 2018r. uczniowie klasy pierwszych naszej szkoły udały się na pieszą wycieczkę do naszej regionalnej agroturystyki „Chaty Chlebowej” w Górkach Małych. Prowadzący warsztaty pokazali dzieciom jak wyglądało życie ich dziadków.

 • OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2018R. „BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA”

  W dniach 15-21 października 2018r. w naszej szkole odbył się jak co roku Ogólnopolski Tydzień Kariery. Program OTK obfitował w różne działania. W ramach OTK zorganizowano konkursy plastyczne, warsztaty zawodoznawcze, gazetkę okolicznościową.

 • SŁODKIE MIKOŁAJKI I TEATRZYK KAMISHIBAI

  6 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w warsztatach czekolady organizowanych przez "Manufakturę Smaku" w Brennej. Zajęcia okazały się dobrym sposobem na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Dzieci poznały historię czekolady, technikę jej przygotowania i wykorzystania.

 • "MIKOŁAJKI "NA ŚWIETLICY KLAS 1-3

  6-go grudnia 2018r. do naszej "Świetrolandii"(czyt. świetlica klas 1-3) zawitał Mikołaj. Był to bardzo wyjątkowy dzień na który wszyscy czekaliśmy.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl