• E- Dziennik VULCAN
 • WAŻNE !

  Informacje i dokumenty do pobrania

  dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

  i oddziału przedszkolnego

Bal szkolny w stylu amerykańskim

🎈👑🎈 "BAL SZKOLNY 🎈 👑🎈 w stylu amerykańskim " powoli staje się tradycją.

Cieszymy się bardzo🥳, że tegoroczny BAL - II-gi już w historii naszej szkoły, który odbył się 24.01.2019r został przez wszystkich tak życzliwie przyjęty.

Nasze świetlice wspólnie z samorządem szkolnym i całą "armią" 👭👫👬chętnych do pomocy uczniów stanęły na wysokości zadania.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy zabawę walcem, który w tym roku był bajecznie dopracowany:))). 💃🕺🏻

🍟 "MC DONALD" 🌭pod kierownictwem naszej sprawdzonej i najlepszej w świecie Pani Beatki Pokładnik i ślicznych kelnerek pracował pełną parą. 🌭🍩🍿Natomiast punkt z napojami -OAZA 🥛🥤z Panią Olą Szałkowską i profesjonalnymi kelnerami na pokładzie w 100% dał radę;).

Imprezę poprowadził Super DJ - 💽🎤Dawid Brachaczek z pomocą Przemka Pydy, który naprawdę potrafi rozbawić towarzystwo / wielkie brawa za to👏👏👏

Sprawdzona już, profesjonalna ochrona👮🏻‍♂️ z Panem ROBERTEM MADZIĄ I SŁAWKIEM KISIAŁĄ 👮🏻‍♂️na czele otoczyła nas swoimi skrzydłami bezpieczeństwa ☂️😎 i w zasadzie nie miała dużo pracy, bo wszyscy TRZYMALIŚCIE KLASĘ...🤪w końcu zasady to zasady, a bal zobowiązuje przecież😉🕴👔👗🎩.

Pani Basia Szołdra- cudowna górecka dusza jak zawsze nam nie odmówiła i napstrykała mnóstwo wspomnień w BALOWEJ FOTO-BUDCE. 📽📸 
👑 Podczas trwania balu wybraliśmy KRÓLA i KRÓLOWĄ, 🎩👑, a także rzesze księżniczek i królewiczów, których nasi cudowni sponsorzy obdarowali nagrodami🎁.

🎁🎁🎁W tym miejscu chciałam bardzo podziękować ❤️👏firmie RETROS.pl za ufundowanie nagrody głównej- przejażdżki zabytkowym mercedesem 🚘 dla naszej królewskiej pary - KAMILI STANISŁAWSKIEJ👑i JANKA DRELICHA👑, GALERII KWIATÓW I PREZENTÓW z GÓREK WIELKICH za piękne kwiaty💐, głośnik JBL i niespodziankę dla księcia - JAKUBA PIETRZYKA👑 , Salonowi fryzjerskiemu "FINEZJA" z Górek Wielkich za darmowe stylizacje włosów 💇🏼‍♀️ naszej królewskiej pary, Gabinetowi kosmetycznemu "Monika" /P. Monice Brzeźny/ za bony o wartości 80 i 100 zł. na zabiegi kosmetyczne 🛀🏽 dla królowej i księżniczki - WIKTORII MIŁOSZ👑 , Restauracji "GÓRECKA" z Górek Wielkich za voucher na kolacje dla królewskiej pary 🍽, MANUFAKTURZE SMAKU za smakowite vouchery dla księżniczki 🍦🍰🍧- MARTYNKI OWCZARZY 👑i księcia KEVINA WAPIENIKA👑.

❤️Dziękuję również Radzie Rodziców za wsparcie ❤️ i wszystkim, którzy tak chętnie zaangażowali się w tworzenie nowej tradycji naszej szkoły.🎉🎊💞

Roksana Jasik

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl