Jesień w górach

17 października 2019r. klasa 2c i 3b wyruszyły na wycieczkę do Zagrody Agroturystycznej „U Gazdy”. Stylowa kolejka turystyczna zawiozła uczniów do Brennej na ul. Malinka. Była to nie lada atrakcja dla wszystkich. Podczas przejażdżki uczniowie mieli możliwość podziwiania widoków malowniczych wsi- Górek i Brennej. Już na miejscu dzieci wzięły udział w programie edukacyjnym. Zaczęły od zwiedzania gospodarstwa. Najciekawsze dla nich było dokarmianie zwierząt oraz ich pogłaskanie. Dzieci ucieszyły się bardzo na widok koni, krów, owiec, królików, kóz oraz zwierząt domowych. Właścicielka opowiadała, co jedzą zwierzęta gospodarskie i w jakim celu je się hoduje. Nie zabrakło także warsztatów plastycznych- uczniowie mieli okazję ozdobić zwierzęta wykonane z drewna różnymi materiałami dekoracyjnymi. Był również czas na zabawy na trampolinie oraz na placu zabaw a także na grę w piłkę. Na koniec dzieci wypiły  ciepłą herbatę z ciasteczkiem oraz zjadły kiełbasę z grilla. To były niezapomniane chwile spędzone na łonie natury, z dala od hałasu, w otoczeniu pięknej, jesiennej aury. Serdecznie dziękujemy państwu Cieślarom za możliwość spędzenia czasu w ich gospodarstwie agroturystycznym.  

 

Katarzyna Holisz

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl