• E- Dziennik VULCAN
 • WAŻNE !

  Informacje i dokumenty do pobrania

  dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

  i oddziału przedszkolnego

LIST Z WATYKANU

 

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała list od siostry Bożeny Olszewskiej – pallotynki zajmującej się koordynacją pracy na misji w Kamerunie (misji, którą wspieramy poprzez coroczną zbiórkę makulatury). Oto treść listu, a także przekazany przez siostrę list z Watykanu.

Drodzy Przyjaciele misji w Kamerunie.

Ze wzruszeniem przekazuję Wam list przesłany do mnie jako odpowiedź z Watykanu na prośbę o błogosławieństwo dla Was i Waszych Rodzin. Ogromnie cieszę się, że dotarła do Papieża Franciszka informacja o Waszej działalności, wspaniałych sercach i że udziela Wam swojego błogosławieństwa. Dziękuję za to, że jesteście i za to, jacy jesteście! Z serdecznym pozdrowieniem siostra Bożena Olszewska, pallotynka”

Przypominamy również, że szkolna zbiórka makulatury trwa cały rok. Makulaturę można oddać w dowolnym terminie w punkcie skupu: DARUS, ul. Spółdzielcza 9b, Górki Sojka. Natomiast podsumowanie odbędzie się , jak co roku, w miesiącu październiku. Wtedy makulaturę będzie również można przywieźć do szkoły.

 

Jolanta Waliczek, Beata Sajak

 

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl