• E- Dziennik VULCAN
  • WAŻNE !

    Informacje i dokumenty do pobrania

    dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

    i oddziału przedszkolnego

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2018/2019

Oddziały przedszkolne:

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wiosna tuż, tuż”

II miejsce Olha Honcharuk /op. A. Mendrella-Dziadek/

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Koszyk pełen darów jesieni"

wyróżnienie – Agata Moskała /op. A. Kawik/

Gminny konkurs plastyczny „Cztery pory roku”

wyróżnienie – Agata Moskała /op. A. Mendrella-Dziadek/

Gminny konkurs gwary cieszyńskiej „Poznać po mowie, co mo gdo w głowie”

I m. Ewelina Ferfecka /op. A. Holeksa/

III miejsce – Oliwia Tomala /op. A. Mendrella-Dziadek/

Konkurs gwarowy „Po cieszyńsku po obu stronach Olzy”

III miejsce – Ewelina Ferfecka /op. A. Holeksa/

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły i aniołeczki”

wyróżnienie – Ewelina Ferfecka /op. A. Holeksa/

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Sukienka pani Zimy”

III miejsce – Dorota Parzyk /op. A. Holeksa/

Gminny konkurs recytatorski „Cztery pory roku”

wyróżnienie – Dawid Herda /op. A. Holeksa/

 

Szkoła podstawowa:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienia Dawid Kozik 2a /op. L. Obracaj/

Piotr Gajda 2b /op. H. Byrtek/

Dominik Przybył 2c /op. U. Kisiałą/

Hubert Pilch 4c, Weronika Suszka 4c /op. A. Chrapek/

Filip Kraś 5a, Mateusz Gajda 5c /op. E. Nędzi/

Alicja Sikora 5b /op. I. Piwowarczyk/

Przemysław Szweda 6a, Zuzanna Barańska 6b, Hanna Leś 6b, Gabriel Sokalski kl.7b / op. K. Zowada/

Julian Heller 7a /op. A. Kociomyk/

Konkurs Maks Matematyczny

edycja VI

wynik bdb Cieślar Dariusz 8b /op. A. Kociomyk/

wynik db Heller Julian 7a /op. A. Kociomyk/

Stebel Amelia 5b /op. I. Piwowarczyk/

Szczotka Samuel 5c, Wantulok Filip 5c, Waniołka Magdalena /op. E. Nędzi/

Heczko Kornelia 4a, Bury Adrian 4a, Heller Błażej 4a, Heller Jan 4a /op. I. Piwowarczyk/

edycja VII

wynik bdb Gajda Mateusz 5c /op. E. Nędzi/

wynik db Duda Nikola 5c, Waniołka Magdalena 5c /op. E. Nędzi/

Jakubowski Jan 5b, Sikora Alicja 5b /op. I. Piwowarczyk/

Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik dobry – Daniel Sokalski 5d /op. Agnieszka Szczotka/

Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

laureat Gabriel Sokalski 7b /op. Beata Greń/

Ekumeniczny Konkurs Biblijny „Jonasz”

finaliści: Mateusz Gajda 5c, Kamil Kołder 6b, Tymoteusz Bury 7b, Aniela Bąk 8c /op. M. Dziadkiewicz

Łukasz Mitręga 6b /op. B. Jaworska/

Ogólnopolski Konkurs Biblijny „SOLA SCRIPTURA”

laureatka Alicja Sikora 5b /op. B. Jaworska/

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus

wynik bardzo dobry

Alicja Sikora 5b /op. A. Poloczek/

Jakub Urbanowicz 7a /op. U. Pyda/

wynik dobry

Anna Hartmann 5c /op. A. Poloczek/

Maja Jakubiec 5a /op. M. Nalepa/

Bartosz Brodocz 4c /op. U. Pyda/

Magdalena Leś 4b /op. D. Badura/

XII Transgraniczny gwarowy konkurs recytatorski „Tu sóm moi korzynie”

I m. Adrian Kuczera 2a /op. L. Obracaj/

III m. Zuzanna Maciejczek 7b / op. M. Nalepa/

Konkurs gwarowy „Po cieszyńsku po obu stronach Olzy”

wyróżnienie Sebastian Madzia /op. A. Poloczek/

Powiatowy konkurs „Zdrowie po cieszyńsku” kat. bajka

II m. Nadia Nalepa 1c /op. K. Holisz/

V Regionalny konkurs biblioteczny „Zareklamuj książkę”

I m. Natalia Sikora 1c /op. K. Holisz/

Powiatowy Turniej BRD dla klas 1-3

III miejsce - Joel Urbanowicz 2a /op. L. Obracaj/, Konrad Bortel 3a /op. B. Gwizdoń/

Gminny konkurs pięknego czytania „Czytomania”

w kategorii kl. 2-3 I m. Tobiasz Syska 3b /op. B. Wawrzeczko/

II m. Krzysztof Matula 3b /op. B. Wawrzeczko/

III m. Piotr Nalepa 3a /op. B. Gwizdoń/

wyr. Lena Krzenek 2b /op. J. Duczmalewska/

w kategorii kl. 4-6 I m. Nikola Duda 5c /op. A. Poloczek/

III m. Michał Herzyk 6a /op. M. Nalepa/

wyr. Nikola Pokładnik 5a /op. M. Nalepa/, Zuzanna Cholewczyńska 5d /op. D. Badura/

Gminny konkurs pożarniczy

gr. mł. III m. – Kacper Kasprzyca kl. gr. st. III m. – Piotr Biegun 8c /op. D. Klus/

Gminny konkurs gwarowy „Szumno naszo godka”

I m. Adrian Kuczera 2a /op. L. Obracaj/

wyróżnienie: Natalia Sikora 1c /op. K. Holisz/, Zuzanna Maciejczek 7b /op. M. Nalepa/

Gminny konkurs recytatorski „Wiersze znane i lubiane”

kat. kl. 1 I m. Julia Jaworska 1b /op. B. Bury/

II m. Jakub Majdański 1a /op. M. Gawlas/

kat. kl. 2-3 I m. Zofia Bielecka 2b /op. H. Byrtek/

II m. Michał Słowiok 2a /op. L. Obracaj/

III m. Szymon Andrejew 3b /op. B. Wawrzeczko/

Gminna liga talentów

II m. Adrian Kuczera 2a /op. L. Obracaj/

Gminny konkurs literacki „Ja w mojej małej ojczyźnie”

wyróżnienia: Kaja Puchała 6c /op. M. Nalepa/, Teresa Leś 8b /op. A. Poloczek/

Gminny konkurs plastyczny „Ja i moja ojczyzna”

III m. Oliwia Podżorska 2a /op. L. Obracaj/

wyróżnienie Krzysztof Matula 3b /op. B. Wawrzeczko/

Gminny konkurs plastyczny „Brennica miejscem wypoczynku, nie śmieci”

I m. Nadia Nalepa 1c /op. K. Holisz/

wyróżnienie Andrzej Sikora 1a, Jakub Majdański 1a, Kacper Kręcichwost 1a, Dawid Duda 1a, Nadia Mendrok 1a, Kinga Mendrok 1a, Anna Kuczera 1a, Artur Moskała 1a /op. M. Gawlas/

Gminny konkurs plastyczny "Karnawał, czyli zapusty"

kat. kl. 1 I m. Anna Kuczera 1a, II m. Artur Moskała1a, II m. Andrzej Sikora 1a /op. M. Gawlas/

III m. Sandra Gajewska 1c, Radosław Mędrek 1c /op. K.Holisz/

wyróżnienie Julia Pielka 1a, /op. M. Gawlas/, Nikodem Jaworski 1c, Emilia Niziołek 1c, Nadia Nalepa 1c /op. K.Holisz/

kat. kl. 2 I m. Piotr Gajda 2b /op. H. Byrtek/, II m. Bartosz Kuźniak 2a /op. L. Obracaj/

wyróżnienie Wiktoria Jucha 2b /op. H. Byrtek/

kat. kl. 3 I m. Szymon Andriejew 3b /op. B. Wawrzeczko/

II m. Kamil Kociomyk 3a /op. B. Gwizdoń/

III m. Patrycja Szostok 3b /op. B. Wawrzeczko/

wyróżnienie Konrad Bortel 3a, Antoni Chybiorz 3a /op. B. Gwizdoń/

Osiągnięcia sportowe w ramach Szkolnego Związku Sportowego w Cieszynie

/opiekunowie: Jarosław Smelik, Jacek Oświecimski, Daniel Klus/

III m. w powiecie w narciarstwie biegowym chł.

III m. w powiecie w pływaniu drużynowym

W klasyfikacji generalnej - V miejsce w powiecie

Szachy /op. J. Dudys/

II m. Szymon Krzempek 8a, II m. Miłosz Hajducki 4b, III m. Alicja Sikora 5b w Szachowej Lidze Szkolnej

IV m. drużynowo w Szachowej Lidze Szkolnej

IV m. drużynowo w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży

 

Gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

laureatki: Beata Klus IIIB /op. U. Pyda/

Emilia Świerżewska IIIC /op. D. Badura/

Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik dobry Emilia Świerżewska IIIC /op. A. Szczotka/

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus

wynik bardzo dobry

Beata Klus IIIB, Tymoteusz Piliszko IIIB, Paulina Sztwiorok IIIB /op. U. Pyda/

Kornelia Rucka IIIA, Weronika Pasieka IIIA /op. D. Badura/

wynik dobry

Anna Grochowska IIIA, Anna Greń IIIA /op. D. Badura/

Osiągnięcia sportowe w ramach Szkolnego Związku Sportowego w Cieszynie

/opiekunowie: Jarosław Smelik, Jacek Oświecimski, Daniel Klus/

Grupa starsza /klasy 7, 8, IIIG/

Dziewczęta

Chłopcy

III m. w powiecie w koszykówce

II m. w powiecie w piłce ręcznej

III m. w powiecie w piłce nożnej

 

 

III m. w powiecie w narciarstwie biegowym

II m. w powiecie w koszykówce

II m. w powiecie w piłce ręcznej

II m. w powiecie w piłce nożnej

 

W klasyfikacji generalnej - II miejsce w powiecie

  • Czy wiesz że...

    Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

    Gilbert Keith Chesterton

  • Czy wiesz że...

    Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

    Albert Einstein

  • Czy wiesz że...

    Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

    Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl