• E- Dziennik VULCAN
 • WAŻNE !

  Informacje i dokumenty do pobrania

  dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

  i oddziału przedszkolnego

Spotkanie z Profesorem Wodźminem

 

W lutym 2019 roku klasy 1-3 naszej szkoły brały udział w akcji edukacyjnej przeprowadzonej przez Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej. Akcja została zorganizowana po to, żeby uzmysłowić, jak ważne jest racjonalne wykorzystanie wody dla naszego środowiska oraz pokazać dzieciom jak dbać o czystą wodę i nie zaśmiecać kanalizacji. Bardzo istotne dla nas jest to, żeby nie zanieczyszczać środowiska, nie wyrzucać śmieci byle gdzie, bo zanieczyszczenia dostają się także do wody . Uczniowie otrzymali książeczkę edukacyjną “Wodźmin Beskidzki - strażnik czystej wody” , której bohaterem jest Profesor Wodźmin, sympatyczny bohater, który dba o czystość naszej wody. Otrzymali również odblaski z logo wodociągów. Mamy nadzieję, że pogadanka zostanie na długo w pamięci najmłodszych i że dzieci będą pamiętały, jak ważna jest racjonalna gospodarka wodna.

Katarzyna Holisz

 

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl