• E- Dziennik VULCAN
 • WAŻNE !

  Informacje i dokumenty do pobrania

  dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej

  i oddziału przedszkolnego

Szkolne rekolekcje wielkopostne

W czasie szkolnych rekolekcji wielkopostnych, które odbyły się w dniach 01 - 03.04.2019 r. grupa formacyjna Dzieci Boże pod opieką p. Małgorzaty Dziadkiewicz przedstawiła Misterium pasyjne Drogi Krzyżowej. Przedstawienie wzbogaciła prezentacja multimedialna 14 stacji drogi, którą przebył Pan Jezus  w drodze  na szczyt góry Golgota. Przedstawiając scenki  z codziennego życia mali aktorzy przepraszali Pana Jezusa za oskarżenia, lenistwo, egoizm, słowa bez pokrycia, krzywdzenie innych oraz popełnione grzechy. Zaprezentowane pieśni pt. Mój Mistrzu, Pewnej nocy i Rysuję krzyż przypomniały o okresie Wielkiego Postu.

Uczniowie kl. I-III i kl. IV-VI z powagą i zainteresowaniem oglądali sztukę, z której płynęło przesłanie: NA MIŁOŚĆ  TRZEBA ODPOWIEDZIEĆ MIŁOŚCIĄ.

Małgorzata Dziadkiewicz

 

 

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl