Co się działo w edw od lutego do maja?

Zgodnie z harmonogramem imprez i uroczystości w edukacji wczesnoszkolnej na rok szk.2016/2017 w lutym został zorganizowany KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ I ŚWIĄTECZNEJ. Chętnych nie brakowało! Z każdej klasy zostały wytypowane po 3 osoby do zaprezentowania swojego talentu muzycznego. A oto nagrodzeni uczniowie: klasy 1: 1 miejsca nie przyznano, 2 miejsce: Krzysztof Matula( kl.1b), Tomasz Orzechowski (kl.1b). Klasy 2: 1 miejsce: Magdalena Lapczyk (kl.2b), Magdalena Leś (kl.2b), Weronika Suszka (kl.2c). Klasy 3: 1 miejsce: Julia Salachna (kl.3b) i Nikola Duda (kl.3c), 2 miejsce: Magdalena Waniołka (kl.3c), 3 miejsce: Anna Bąk (kl.3c) i Weronika Górniok (kl.3d).
W lutym odbył się także coroczny bal karnawałowy. Do tańca przygrywał i bawił uczniów duet- DJ Sławek i Ania. Wszyscy przebrani w stroje karnawałowe bawili się fantastycznie.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl