Drugie i trzecie miejsce w wieloboju lekkoatletycznym

Kolejne sukcesy naszych uczniów w rywalizacji międzyszkolnej w ramach szkolnych rozgrywek sportowych. Tym razem zdobywamy drugie ( chłopcy ) i trzecie ( dziewczyny ) miejsce w powiecie cieszyńskim startując w zawodach lekkoatletycznych (klasy VII – VIII).🥈🥉
Nasi reprezentanci rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 100, 300, 600 (dziewczyny) i 1000m (chłopcy), skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100 m.💪💪💪
Były to zawody angażujące największą ilość uczniów z naszej szkoły.
Reprezentacja dziewcząt oraz chłopców liczyła po 15 zawodników.
Zdobywanie przez naszych uczniów wysokich miejsc w powiecie, rywalizacja ze szkołami w których występują klasy sportowe czy nawet profile lekkoatletyczne, bardzo dobrze świadczy o przygotowaniu i zaangażowaniu góreckiej młodzieży.
Wszystkim startującym w ostatnich już zawodach w tym roku szkolnym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych od września w szkołach ponadpodstawowych.
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl