Dzień dziecka i sportu w klasach 1-3

Tegoroczny Dzień Dziecka i Sportu upłynął pod znakiem dobrem zabawy. Na dzieci z okazji ich święta czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i Radę Rodziców. Po uroczystym rozpoczęciu, klasy 1-3 uczestniczyły w biegach przełajowych, następnie odbyła się rywalizacja sportowa między klasami trzecimi w grze „Dwa ognie”. Młodsi z kolei mieli rozgrywki „Wyścigi rzędów”. Atrakcją była ZUMBA prowadzona przez p. Natalię Waliczek. Wszyscy , równym szykiem, poddali się tańcom nowoczesnym. Dzieci otrzymały paczki ufundowane przez Radę Rodziców. Dodatkową niespodzianką było pojawienie się postaci z bajek- myszki Mickey, myszki Minnie, Pirata z Karaibów oraz Kubusia Puchatka, którzy rozdawali cukierki i balony. Był też pokaz robienia baniek mydlanych. Na koniec każdy z uczestników Dnia Sporu otrzymał medal z logo szkoły, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach- nagrody.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl