III miejsce w województwie śląskim!

Brązowy medal dziewcząt w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych. 🥉🥉🥉
W dniu 20.10.2020 na stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach / koło Częstochowy, rozegrane zostały finały wojewódzkie w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w Katowicach w sztafetowych biegach przełajowych.
Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowały trzy drużyny ( dwie dziewcząt i jedna chłopców )
Miło nam poinformować o historycznym sukcesie naszych biegaczek w kategorii dzieci ( klasy IV – VI ). Dziewczyny ukończyły swój bieg na trzecim miejscu, tym samym kończąc rywalizację międzyszkolną w sztafetowych biegach przełajowych, jako trzecia drużyna w województwie śląskim w swojej kategorii wiekowej.
Skład naszych brązowych medalistek przedstawia się następująco: Julia Kuczera, Roksana Bąk, Amelia Dybczyńska, Nadia Sikorska, Martyna Słowiok, Alicja Sikora.
Ogromny sukces. 💪💪💪
W drugim biegu wystartowali nasi chłopcy, kategoria dzieci ( klasy IV – VI ).
Chłopcy pobiegli bardzo ambitnie, chcąc dorównać dziewczynom miejsca na podium, ale tym razem się nie udało. Ostatecznie ukończyli bieg na piątym miejscu w swojej kategorii wiekowej.
Na ten sukces zapracowali: Piotr Dąbrowski, Maksymilian Cibor, Kacper Waliczek, Maciej Kisiała, Błażej Heler, Oliwier Małysz.
Trzeci bieg to rywalizacja dziewcząt starszych, kategoria młodzież ( klasy VII – VIII ).
Nasza szkoła mogła tutaj liczyć na następujące reprezentantki: Zuzanna Kisiała, Wiktoria Dąbrowska, Julia Olesz, Emilia Małysz, Zuzanna Barańska, Amelia Górniok.
Dziewczyny ukończyły bieg na ósmym miejscu.
Wszystkim reprezentantom naszej szkoły gratulujemy uzyskanych wyników.
Możliwość samego startu w zawodach wojewódzkich jest ogromnym wyróżnieniem dla każdego z Was.👏👏👏
Nasze drużyny do zawodów szkolnych przygotowywali i prowadzili nauczyciele w-f: Jarosław Smelik, Jacek Oświecimski, Daniel Klus.
Gratulujemy!!!
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl