Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata

W listopadzie biblioteka szkolna zorganizowała dla klas I-III konkurs czytelniczo-plastyczny „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata”. Zadaniem uczniów było zapoznanie się z treścią książki Zofii Kossak, a następnie wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej z wykorzystaniem materiałów wtórnych i ekologicznych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Powstało 39 różnorodnych, pomysłowych i ciekawych prac, których poziom wykonania niejednokrotnie zaskoczył komisję konkursową. Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień miało miejsce 12 stycznia 2022 r. w czytelni biblioteki szkolnej, gdzie zorganizowano wystawę prac konkursowych, tak aby każdy mógł ocenić i docenić wysiłek i wkład pracy uczestników. Wystawa jest licznie odwiedzana przez nauczycieli i uczniów każdego dnia, co stanowi radość i inspirację na przyszłość dla organizatorów konkursu.
Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co składamy serdeczne podziękowania.
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl