Konkurs informatyczny "Chcemy pokoju na świecie"

W maju odbył się gminny konkurs informatyczny "Chcemy pokoju na świecie" pod patronatem Wójta Gminy Brenna p. Andrzeja Kozieł. Adresowany był do uczniów klas 2 i 3 szkół naszej gminy. Napłynęły 33 prace wykonane w edytorze grafiki Paint. Konkurs miał zwrócić uwagę na to, co jeszcze kilka lat temu było czymś oczywistym, na międzynarodowy pokój. Dzieci często rysowały gołębia z zieloną gałązką w dziobie, który jest jego symbolem. Wykazały się umiejętnością posługiwania się narzędziami grafiki Paint. Jury w składzie p. Anna Kociomyk i p. Adam Rakus wyłoniło 5 prac w kategorii klas 2 i 6 prac z klas 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Dziękujemy także fundatorom nagród, tj. firmie Omega Computers Daniel Kłósko z Brennej oraz firmie Sławex pana Sławomira Chrapka. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę. Organizatorkami konkursu były: p. Bogusława Gwizdoń i p. Katarzyna Holisz.
 
Oto wyniki konkursu:
 
Klasa 2
I miejsce: Oliwier Grabowski
II miejsce: Krzysztof Szczotka
III miejsce: Zofia Holeksa
Wyróżnienia: Olga Szcześniak, Julia Tomaszko
 
Klasa 3
I miejsce: Weronika Rosiek
II miejsce: Julia Jakubik
III miejsce: Patryk Łaciak, Aleksandra Kisiała
 
Wyróżnienia: Teresa Dziadek, Agnieszka Kłósko
 
Zapraszamy do galerii, gdzie zostały umieszczone nagrodzone prace.
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl