KONSULTACJE Z RODZICAMI
HARMONOGRAM KONSULTACJI I INDYWIDUALNYCH SPOTKAŃ Z RODZICAMI
ROK SZKOLNY 2019/2020 ( II półrocze )
Imię i nazwisko nauczyciela |
dzień |
godzina |
sala |
Badura Dominika |
czwartek |
10.45 – 11.30 |
pokój nauczycielski |
Bury Bernadeta |
poniedziałek /pierwszy w miesiącu/ |
10.45 – 11.30 |
czytelnia |
Byrtek Halina |
piątek /pierwszy w miesiącu/ |
10.45 – 11.30 |
czytelnia |
Chrapek Agnieszka |
wtorek /pierwszy w miesiącu/ |
8.55 – 9.40 |
s.24 |
Dziadkiewicz Małgorzata |
czwartek |
10.45 – 11.30 |
s.1 |
Fober Janusz |
czwartek |
13.35 – 14.20 |
30 |
Gawlas Mirosława |
wtorek /ostatni w miesiącu/ |
13.50 – 14.35 |
czytelnia |
Greń Beata |
czwartek |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |
Gwizdoń Bogusława |
czwartek |
10.45 – 11.30 |
czytelnia |
Holisz Katarzyna |
wtorek /pierwszy w miesiącu/ |
10.45 – 11.30 |
czytelnia |
Hubczyk Anna |
piątek /ostatni w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
s. 21 |
Jaworska Bogusława |
poniedziałek /pierwszy w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |
Kisiała Urszula |
czwartek /pierwszy w miesiącu/ |
14.45 – 15.30 |
s. 27 |
Klimurczyk Iwona |
wtorek /pierwszy w miesiącu/ |
8.30 – 9.10 |
pokój nauczycielski |
Klus Daniel |
piątek |
10.45 – 11.30 |
hala sportowa |
Kociomyk Anna |
piątek /pierwszy w miesiącu/ |
8.55 – 9.40 |
pokój nauczycielski |
Kubaczka Katarzyna |
środa /pierwsza w miesiącu/ |
11.50 – 12.35 |
PP |
Machej Magdalena |
wtorek
|
12.50 – 13.35 |
pokój nauczycielski |
Molek Lucyna |
czwartek /pierwszy w miesiącu/ |
8.00 – 8.45 |
pokój nauczycielski |
Nalepa Małgorzata |
poniedziałek /pierwszy w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |
Obracaj Ludwika |
poniedziałek /pierwszy w miesiącu/ |
11.50 – 12.35 |
pokój nauczycielski |
Oświecimski Jacek |
środa |
9.50 – 10.35 |
hala sportowa |
Piwowarczyk Iwona |
wtorek /pierwszy w miesiącu/ |
11.50 – 12.35 |
pokój nauczycielski |
Poloczek Anna |
środa /pierwsza w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |
Polok Małgorzata |
czwartek /pierwszy w miesiącu/ |
8.55 – 9.40 |
s. 2 |
Pyda Urszula |
wtorek |
10.45 – 11.30 |
s. 20 |
Przybyła Bożena |
piątek |
11.50 – 12.35 |
pokój nauczycielski |
Rybarska Beata |
poniedziałek |
10.45 – 11.30 |
s. 1 lub pokój nauczycielski |
Sajak Beata |
środa
|
7.10 – 7.50 |
s. 39 lub pokój nauczycielski |
Smelik Jarosław |
wtorek |
10.45 – 11.30 |
hala sportowa |
Stanek Tomasz |
piątek /ostatni w miesiącu/ |
12.50 – 13.35 |
pokój nauczycielski |
Szczotka Agnieszka |
piątek |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |
Śniegoń Elżbieta |
piątek /pierwszy w miesiącu/ |
11.50 – 12.35 |
pokój nauczycielski |
Waliczek Jolanta |
wtorek /pierwszy w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
s. 37 |
Wawrzeczko Bożena |
czwartek /pierwszy w miesiącu/ |
12.50 – 13.35 |
pokój nauczycielski |
Zowada Katarzyna |
czwartek /pierwszy w miesiącu/ |
9.50 – 10.35 |
pokój nauczycielski |