Kwarantanna

Szanowni Państwo,
ze względu na fakt, iż w dniu 17,18 i 19 listopada klasy 7a, 7c, 8b, 8c miały kontakt z osobą zakażoną, jutro rano Sanepid wprowadzi kwarantannę dla wszystkich obecnych wtedy uczniów, która potrwa do 29 listopada włącznie.
W trosce o spokój i bezpieczeństwo uczniów oraz w celu uniknięcia chaosu w poniedziałek 22.11. prosimy wszystkich rodziców o pozostawienie dzieci w domu i poinformowanie uczniów o przejściu na edukację zdalną.
Rodzice, których dzieci są zaszczepione lub były w ostatnich 6 miesiącach zakażone Covid-19 i były skierowane na izolację, mogą pobrać zamieszczony poniżej wniosek i zwrócić się z prośbą o umożliwienie edukacji stacjonarnej dla swoich dzieci.
Najważniejsze informacje:
1. Kwarantanna dotyczy wyłącznie uczniów z klas 7a, 7c, 8b, 8c, którzy byli obecni we wskazanych dniach w szkole.
2. Kwarantanna nie dotyczy członków rodzin zamieszkujących z uczniami; dzieci, które zostały zaszczepione i dzieci wcześniej zakażonych i skierowanych na izolację z powodu Covid-19 w ostatnich 6 miesiącach.
3. Wszyscy uczniowie skierowani na naukę zdalną będą mieli odliczone obiady.
4. Prosimy o śledzenie komunikatów w e-dzienniku.

Oświadczenie – wniosek:
https://spgorkinet-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/dyrektor_spgorkinet_onmicrosoft_com/EfpuDQG_V5FJoq4ujqivq70B8DVIN63-agjeYmuPU7SMGg?e=dufEKD

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl