Kwarantanna

Szanowni Państwo,
ze względu na fakt, iż 10 klas w dniach 08 i 09 listopada miało kontakt z osobą zakażoną, jutro rano Sanepid wprowadzi w naszej szkole kwarantannę dla około 200 uczniów, która najprawdopodobniej potrwa do 18 lub 19 listopada.
W trosce o bezpieczeństwo i spokój psychiczny naszych dzieci oraz w celu uniknięcia niepotrzebnego chaosu w poniedziałek 15.11. rodzice proszeni są o pozostawienie dzieci z poniżej wymienionych klas w domu i oczekiwanie na dalsze instrukcje i komunikaty.
Najważniejsze informacje:
1. Kwarantanna dotyczy wyłącznie uczniów klas 4a(gr.2), 4b(gr.2), 5a(gr.2), 5b(gr.1), 6a, 6b, 7a, 7b(gr.2), 8a (gr.2), 8c. (Jednakże wszystkie te klasy będą przez 3 lub 4 dni w całości pracowały zdalnie).
2. Kwarantanna będzie obowiązywała od poniedziałku i nie dotyczy członków rodzin zamieszkujących z uczniami oraz dzieci, które zostały zaszczepione. Kwarantanna nie zostanie nałożona również na uczniów, którzy byli nieobecni w tych dniach lub są członkami innej grupy.
3. Po uzyskaniu opinii Sanepidu oraz organu prowadzącego Szkoła dokona zgłoszenia do Kuratorium w celu uzyskania zgody na przejście na nauczanie zdalne przez 3 lub 4 dni dla 10 wymienionych powyżej klas.
4. W celu odciążenia linii telefonicznej proszę nie dzwonić w sprawie odliczenia obiadów. Wszyscy uczniowie, których skierujemy na naukę zdalną będą mieli odliczone obiady.
5. Proszę o śledzenie komunikatów w e-dzienniku, na stronie internetowej oraz o wzajemne przekazywanie informacji wśród rodziców i uczniów poszczególnych klas, aby w poniedziałek wszyscy uczniowie wymienionych oddziałów byli poinformowani o pozostaniu w domu.
6. Uczniowie pozostałych 17 oddziałów klasowych pracują stacjonarnie zgodnie z planem lekcji.
 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl