Pilne! - komunikat 23.10.2020


Od poniedziałku 26.10. oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 pracują stacjonarnie (w szkole z wychowawcą) zgodnie z dotychczasowym harmonogramem i nie ma żadnych zmian w planie lekcji.
Wszelkie wprowadzane zmiany dotyczą wyłącznie klas starszych od 4 do 8.

klasy 4-8
Zgodnie z decyzją MEN od poniedziałku 26.10. klasy 4-8 przechodzą na nauczanie zdalne.
W związku z tym uczniowie zostali zobowiązani do zabrania wszystkich podręczników i zeszytów ćwiczeń ze szkoły do domu.
Lekcje w klasach od 4 do 8 będą się odbywały obowiązkowo zdalnie przez Aplikację TEAMS, zgodnie z normalnym planem lekcji.
Na lekcjach będzie sprawdzana obecność.


Uczniowie klas 4-8 w minionych tygodniach na lekcjach informatyki otrzymywali instrukcję logowania, sprawdzali swoje hasła, przygotowywali się do edukacji zdalnej. Powinni mieć sprawną kamerkę oraz mikrofon w laptopie, komputerze lub w telefonie komórkowym, gdyż będą one potrzebne do prawidłowej komunikacji i udziału w lekcjach. Należy podkreślić, że uczniowie mogą pobrać aplikację TEAMS na telefon i uczestniczyć w lekcji zdalnej bez żadnych problemów.

Zgodnie z nowymi wytycznymi dzieci i młodzież w wieku do 16-tego roku życia w godzinach 9-15 będą mogły przebywać poza domem tylko w towarzystwie osób dorosłych.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl