Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

4 września 2017r. spotkaliśmy się na hali sportowej na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
Akademia przygotowana została przez klasę 6a wraz z wychowawcą p. Annę Kociomyk.

Od pierwszych chwil wszyscy uczestnicy uroczystości, a więc:  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, uczniowie i ich rodzice,  z wielkim zainteresowaniem czekali na to, co nastąpi dalej.
Występ młodzieży utrzymany był w ciekawej, humorystycznej   konwencji. Uczniowie wcielili się w role aktorów - mimów, zaś tekst mówiony został zastąpiony wybranymi fragmentami popularnych polskich piosenek.
Wszystkim zgromadzonym na uroczystości tak bardzo  się podobało, że w ciszy, z uśmiechem na ustach wyczekiwali dalszego ciągu, a gdy przedstawienie skończyło się, aktorzy- mimowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Po wystąpieniu uczniów - dyrektor szkoły p. Karol Niedźwiecki przywitał wszystkich obecnych, życząc uczniom i nauczycielom dobrego, pomyślnego, pełnego sukcesów  roku szkolnego.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl