Aktualności

 • Rozstrzygniecie konkursu „Smog w mojej małej miejscowości”

  W miesiącu styczniu wraz z uczniami klasy 7 Szkoły Podstawowej wykonaliśmy plakaty mające na celu; edukacje ekologiczną w zakresie poprawy jakości powietrza. Ukazaliśmy postawy społeczne oparte na świadomości wpływu zanieczyszczeń na zdrowie człowieka oraz komfort życia bez smogu.

 • Wielka wola życia w ciele małej wojowniczki

  Wielkim sercem wykazują się uczniowie góreckiej szkoły, ich rodzice, sąsiedzi i znajomi oraz wszyscy mieszkańcy Górek, którzy od wielu miesięcy zbierają plastikowe nakrętki dla Marysi Heller. Dziewczynka urodziła się w 34 tygodniu ciąży. Choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową wraz z towarzyszącym jej wodogłowiem. Zmaga się również
  z szeregiem innych chorób, m.in. z pęcherzem neurogennym czy niedowładem kończyn dolnych. Ta mała wojowniczka spędziła ponad 100 dni na Oddziale Intensywnej Terapii
  i Patologii Noworodka w Katowicach, przeszła trzy operacje ratujące życie.

 • Wielkanoc 2018

  Życzenia

 • Sukces Zuzanny Maciejczek

  Kolejnym sukcesem może pochwalić się Zuzanna Maciejczek, uczennica klasy 6b, która 27 marca 2018r. zdobyła III miejsce w XII Regionalnym Konkursie Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego dla szkół podstawowych pod patronatem Wójta Gminy Jasienica.

 • Sukces Emilii Świerżewskiej

  Emilia Świerżewska, uczennica klasy II c gimnazjum, została laureatką powiatowego konkursu recytatorskiego "Trzy odsłony kultury", który odbył się 23 marca br. w Cieszynie.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl