Aktualności

 • Warsztaty z Murką

  Na początku roku szkolnego klasa 3b i 3c wyruszyła na pieszą wycieczkę do Dworu Kossaków w Górkach Wielkich. Tematem zajęć były „Warsztaty z Murką”. Było to spotkanie autorskie z p. Iloną Majewską, autorką książki „Murka. Mała opowieść o uchodźcach”.

 • „Zimowy krajobraz”- finał konkursu

  Został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny „Zimowy krajobraz”. 28 lutego b.r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Wójta Gminy Brenna pana Jerzego Pilcha. Podczas wręczania nagród pomagała mu Inspektor ds.oświaty pani Olga Kowalik.

 • Klasy 1-3 w BCK

  W poniedziałek, tj.26 lutego 2018r. wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wyruszyły do Bielskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt.: „Czarodziejski ołówek”.

 • Niepełnosprawni są wśród nas

  W dniu 22 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się pierwsza część warsztatów n.t.: „Niepełnosprawni są wśród nas”. Warsztaty prowadził pan Piotr Ryszka, który sam doświadczył niepełnosprawności. Jednak pomimo tego, stara się funkcjonować normalnie, jak zdrowy i pełnosprawny człowiek.

 • BLIŻEJ OLIMPU

  22 lutego 2018 roku uczniowie klas V wzięli udział w konkursie mitologicznym "Bliżej Olimpu".

  Ich zadaniem było udzielenie pisemnej odpowiedzi na pytania dotyczące bogów greckich i ich atrybutów. Dodatkowo uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat związków frazeologicznych czy porównań, które wywodzą się z mitów greckich.

 • Czy wiesz że...

  Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.

  Gilbert Keith Chesterton

 • Czy wiesz że...

  Jedynym rozsądnym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem, a jeśli nie można inaczej - odstraszającym przykładem.

  Albert Einstein

 • Czy wiesz że...

  Kropla przebija kamień, upadając nie dwa razy, lecz często: tak człowiek staje się rozumny, czytając nie dwa razy, lecz często.

  Giordano Bruno

Script logo   StudioStrona.pl